Terminarz
Kolejka 1 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
---|---|---|---|---|---|---|
Sępy |
Pauza | |||||
Specjaliści Gdańsk |
10:0 | GKS Orunia |
||||
NAVISTAL |
3:0 | WRO System |
||||
TECHBUD Sopot |
8:4 | Torpedo Gdańsk |
||||
Lombard Orunia |
4:0 | FC w Pompę |
||||
ZJEDNOCZENI |
5:2 | SM Suchanino |
||||
Kolejka 2 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Sępy |
Pauza | |||||
Torpedo Gdańsk |
2:5 | NAVISTAL |
||||
GKS Orunia |
2:4 | TECHBUD Sopot |
||||
Lombard Orunia |
3:3 | Specjaliści Gdańsk |
||||
WRO System |
4:3 | ZJEDNOCZENI |
||||
FC w Pompę |
4:2 | SM Suchanino |
||||
Kolejka 3 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Sępy |
Pauza | |||||
NAVISTAL |
2:2 | GKS Orunia |
||||
TECHBUD Sopot |
3:2 | Lombard Orunia |
||||
ZJEDNOCZENI |
7:2 | Torpedo Gdańsk |
||||
SM Suchanino |
2:3 | WRO System |
||||
Specjaliści Gdańsk |
2:2 | FC w Pompę |
||||
Kolejka 4 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Specjaliści Gdańsk |
2:1 | TECHBUD Sopot |
||||
FC w Pompę |
0:3 | WRO System |
||||
Lombard Orunia |
1:3 | NAVISTAL |
||||
GKS Orunia |
2:2 | ZJEDNOCZENI |
||||
Torpedo Gdańsk |
2:4 | SM Suchanino |
||||
|
||||||
Kolejka 5 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Sępy |
Pauza | |||||
ZJEDNOCZENI |
0:3 | Lombard Orunia |
||||
WRO System |
5:2 | Torpedo Gdańsk |
||||
SM Suchanino |
4:5 | GKS Orunia |
||||
NAVISTAL |
6:3 | Specjaliści Gdańsk |
||||
TECHBUD Sopot |
2:3 | FC w Pompę |
||||
Kolejka 6 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Sępy |
Pauza | |||||
TECHBUD Sopot |
0:8 | NAVISTAL |
||||
FC w Pompę |
3:0 | Torpedo Gdańsk |
||||
GKS Orunia |
2:1 | WRO System |
||||
Specjaliści Gdańsk |
4:0 | ZJEDNOCZENI |
||||
Lombard Orunia |
6:4 | SM Suchanino |
||||
Kolejka 7 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Sępy |
Pauza | |||||
ZJEDNOCZENI |
0:5 | TECHBUD Sopot |
||||
WRO System |
1:1 | Lombard Orunia |
||||
NAVISTAL |
2:0 | FC w Pompę |
||||
Torpedo Gdańsk |
0:3 | GKS Orunia |
||||
SM Suchanino |
3:0 | Specjaliści Gdańsk |
||||
Kolejka 8 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Sępy |
Pauza | |||||
NAVISTAL |
2:0 | ZJEDNOCZENI |
||||
FC w Pompę |
0:9 | GKS Orunia |
||||
Specjaliści Gdańsk |
1:2 | WRO System |
||||
Lombard Orunia |
3:0 | Torpedo Gdańsk |
||||
TECHBUD Sopot |
0:3 | SM Suchanino |
||||
Kolejka 9 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Sępy |
Pauza | |||||
GKS Orunia |
1:3 | Lombard Orunia |
||||
WRO System |
3:0 | TECHBUD Sopot |
||||
SM Suchanino |
4:3 | NAVISTAL |
||||
Torpedo Gdańsk |
0:3 | Specjaliści Gdańsk |
||||
ZJEDNOCZENI |
0:3 | FC w Pompę |
||||
Kolejka 10 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
NAVISTAL |
1:3 | WRO System |
||||
TECHBUD Sopot |
1:2 | Sępy |
||||
ZJEDNOCZENI |
2:4 | SM Suchanino |
||||
Specjaliści Gdańsk |
7:3 | GKS Orunia |
||||
Kolejka 11 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Sępy |
4:6 | NAVISTAL |
||||
GKS Orunia |
2:2 | TECHBUD Sopot |
||||
Lombard Orunia |
3:6 | Specjaliści Gdańsk |
||||
WRO System |
2:2 | ZJEDNOCZENI |
||||
Kolejka 12 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
NAVISTAL |
5:3 | GKS Orunia |
||||
TECHBUD Sopot |
4:0 | Lombard Orunia |
||||
ZJEDNOCZENI |
2:5 | Sępy |
||||
SM Suchanino |
3:1 | WRO System |
||||
Kolejka 13 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Specjaliści Gdańsk |
3:0 | TECHBUD Sopot |
||||
NAVISTAL |
4:3 | Lombard Orunia |
||||
Sępy |
6:2 | SM Suchanino |
||||
GKS Orunia |
9:1 | ZJEDNOCZENI |
||||
Kolejka 14 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
WRO System |
1:5 | Sępy |
||||
SM Suchanino |
2:6 | GKS Orunia |
||||
NAVISTAL |
0:8 | Specjaliści Gdańsk |
||||
ZJEDNOCZENI |
5:5 | Lombard Orunia |
||||
Kolejka 15 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Sępy |
Pauza | |||||
GKS Orunia |
8:2 | WRO System |
||||
Specjaliści Gdańsk |
4:2 | ZJEDNOCZENI |
||||
Lombard Orunia |
4:1 | SM Suchanino |
||||
TECHBUD Sopot |
0:6 | NAVISTAL |
||||
Kolejka 16 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
SM Suchanino |
3:0 | Specjaliści Gdańsk |
||||
WRO System |
5:8 | Lombard Orunia |
||||
ZJEDNOCZENI |
1:5 | TECHBUD Sopot |
||||
Sępy |
4:3 | GKS Orunia |
||||
Kolejka 18 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Sępy |
3:0 | Specjaliści Gdańsk |
||||
SM Suchanino |
- : - | NAVISTAL |
||||
WRO System |
- : - | TECHBUD Sopot |
||||
GKS Orunia |
- : - | Lombard Orunia |
||||
Kolejka 19 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Specjaliści Gdańsk |
0:3 | WRO System |
||||
NAVISTAL |
11:0 | ZJEDNOCZENI |
||||
Lombard Orunia |
1:1 | Sępy |
||||
TECHBUD Sopot |
4:1 | SM Suchanino |