Aktualnie gramy w Ekstraklasie w Lidze Salezjańskiej (Gdańsk) "Liga Obudź Nadzieję".

______________________________________________

29 marca 2015 ruszamy z ligą Salezjańską !!!!

Cel jeden - utrzymanie w Ekstraklasie!!!

_____________________________________________

W poniedziałek 09.03.2015 o 20:30 na treningu (Orlik - Chełm) gramy sparing z czołową drużyną rozgrywek PL3 i Redbox - HG Solutions - detale w zakładce Sparingi

Kolejny Sparing gramy 17.03.2015 środa z Ex -Siedlcami - detale w zakładce Sparingi

29.03.2015 ZACZYNAMY SALOS - W NIEDZIELE O 18:40 GRAMY Z TECH-BUDEM - detale kolejki w zakładce Salos/Terminarz

Sparing - rewanż z Jaguarem 2 - tym razem przegraliśmy 4-6 . Dobry mecz walki i z dużą ilością sytuacji podbramkowych pod obiema bramkami. Trzeszczały kości ale wszyscy zdrowi i u nas i u przeciwników.

Bramki strzelali :
Plechu (Bartek Plesiak) 2
Bocian (Jacek Pertkiewicz) 1
Szul (Daniel Szulc) 1

Dziekuję bardzo za grę
__________________________________________

W dniu 01.03.2015 zagraliśmy sparing z B-klasową drużyną Rozstaje. Mecz zakończył się 5-5 - mało brakowało a przegralibyśmy ten mecz. Wynik uratował w ostatniej minucie meczu Plechu - indywidualną akcją w polu karnym, w którym został sfaulowany, podyktowanego karnego wykorzystał bardzo pewnie. Mecz przeciętny na bardzo kiepskim boisku i przy mocno wiejącym wietrze. Przy odrobinie szcześcia - 2 poprzeczki Alana - mecz mogliśmy wygrać, ale równie dobrze mogliśmy odnieść porażkę. Ładne bramki Bartka Horajeckiego z wolnego i Kubika po zespołowej akcji.

Bramki strzelali:
Alan (Alan Rybicki) 1
Kubik (Bartosz Kubinowski) 1
Horajecki (Bartosz Horajecki) 1

Dziękuję bardzo za grę.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

_________________________________________________

W dniu 18.02.2015 odbył się rewanż z A-klasową druzyną Gedania II. Ponownie przegraliśmy jednak tym razem z wynikiem 1-9.
Bramke strzelił Bocian (Jacek Pertkiewicz)
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z galerii. (Przepraszamy za słabą jakość zdjęć, była ona spowodowana fatalnym oświetleniem boiska)

W dniu 08.02.2015 zagraliśmy sparing z B-klasową GKS Morena. Po zaciętym meczy granym na śniegu zremisowaliśmy 6-6.
Plechu (Bartek Plesiak) 1
Gilos (Kamil Gołębiewski) 2
Wiewiór (Bartek Witkowski) 1
Nasierowski (Arek Nasierowski) 1
Samobój 1

W trudnych śnieżnych warunkach wybiegany i wywalczony remis. Przy odrobinie szczęścia tzn. skuteczności, oraz większej koncentracji przy końcówkach połów (straciliśmy po bramce w ostatnich akcjach połów) mogliśmy ten mecz wygrać. Remis wydaje się jednak sprawiedliwy. Najważniejsze że każdy cały i zdrowy. Niestety znowu II połowa słabsza. Dziękuje za grę i walkę. Przeciwnikom dziękujemy za gre.
Zapraszamy do obejżenia zdjęć w galerii.

W dniu 01.02.2015 odbył się rewanż z drużyną Karlikowo Sopot. Ponownie wygraliśmy tym razem 6-3.
Bramki strzelili:
Plechu (Bartek Plesiak) 3
Alan (Alan Rybicki) 2
I połowa spokojna i dobra, wygraliśmy ją 4-1. W drugiej początek znowu przespany i doszli nas na 4-3 ale w porę się obudziliśmy i strzeliliśmy 2 bramki. Wybiegane i wywalczone kolejne zwycięstwo. Brawo Panowie, przeciwnikom bardzo dziękujemy za grę.

No i pierwsza porażka 2-6(28.01.2015) z A-klasową drużyną Gedania II.
Gole strzelili:
Gilos (Kamil Gołębiewski) 1
Zasłużona porażka chodź pierwsze 25 minut drugiej połowy nie była taka zła bo byławalka i próby grania, troche strzałów akcji bokami i z tego trzeba być zadowolonym,niestety końcówke siedliśmy.
Szkoda kontuzji Gilosa. Mamy nadziejęże na niedziele będzie gotowy, bo brakowało gow 2 połowie.
Zapraszamy do oglądania zdjęć w galerii.

_________________________________________

Kolejny mecz sparingowy (21.01.2015) z wiceliderem B-klasy Jaguarem Gdańsk B i wygrany 8-5.
Plechu (Bartek Plesiak) 4
Michał (Michał Nawrocki) 2
Bardzo dobra gra w I połowie, w drugiej troche przysnęliśmy ale obudziliśmy się w porę. Wybiegane i wywalczone zasłużone zwycięstwo.

Wpierwszym meczu sparingowym (18.01.2015)zmierzyliśmy sie z drużyną Karlikowo Sopot na ich boisku. Po dobrej grze wygraliśmy 2 -1 .
Obie bramki strzelił Plechu (Bartek Plesiak)